top of page
grafik

Şirketinizin sahip olduğu mevcut ekonomik enstrümanları doğru bir şekilde kullanabilmesi için sizlere yardımcı olalım.

Image by Tyler Franta

Hakkımızda

İşletmelerin uzun yıllar yaşaması, izleyen kuşaklara devri, sağlıklı yapıya kavuşmaları, kurumsal yapılar oluşturmalarına bağlıdır.

 

Ticari faaliyetlerin düzenli, etik, ekonomik, verimli ve etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak için çözüm ortaklarımız ile teknoloji çağına uygun doğru ve zamanında hizmetler sunmaktayız.

Teknolojiye Yatırım Yapıyoruz.

Çözüm ortaklarımız ile iş birliği içerisinde orta ve büyük ölçüde teknolojiye yatırım yapıyoruz. 

 

Teknolojiye en iyi oranda, en doğru kaynaklarla ve doğru noktaya odaklanarak şirketlerin daima bir adım önde olması için çabalıyoruz.

Teknik Işıklar
İmza Atan Adam

Doğru Sonuçlar ile Doğru Hizmet

Müşterilerimize yüksek kalitede denetim, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri sunmaktayız. ​Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan çözüm ortaklarımız ile de aynı kalitede ve hizmet ile yanınızda olmayı amaçlıyoruz. ​

Bu doğrultuda; şirketinizin sahip olduğu mevcut ekonomik enstrümanlarını doğru bir şekilde kullanabilmesi ve büyüyerek varlığını devam ettirebilmesi için ihtiyaçlarının doğru tespiti ile birlikte finansal danışmanlık hizmetleri ve ilgili mevzuatlar hükümlerince yasal yükümlülüklerinin takibi için bizimle iletişime geçin.

Değer ve İlkelerimiz

Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket ederiz. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunarız.

 

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme ve geliştirme çabası içerisindeyiz. Sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösteririz.

 

Hizmet sürecinde müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık hizmeti verir.

 

Hızlı bir iletişim anlayışına sahip danışmanlarımız mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

 

Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir. Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

bottom of page